Forum Discuţii juridice Executare silită Legea care prevede plafonarea dobânzilor la IFN-uri ...
Discuție deschisă în Executare silită

Legea care prevede plafonarea dobânzilor la IFN-uri Cum beneficiem ...

Legea care prevede plafonarea dobânzilor la IFN-uri

Cum benefiiciem de ea ? Putem trimite noi direct mail-uri , notificari acolo unde se aplica catre creditori ( de exemplu imprumut de 3000 lei cu cost total de 30000 lei) sau trebuie sa apelam la un avocat neaparat ?

Multumesc !

Deocamdată așteptați să o promulge președintele, și apoi să fie publicată în monitorul oficial.
Multumesc !