Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua ,sunt funcționar public ieșită la pensie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua ,sunt funcționar public ieșită la pensie limită ...

Bună ziua ,sunt funcționar public ieșită la pensie limită de vârstă cu reducerea vârstei standard de pensionare,începând cu 01.09.2024 mai pot cumula pensia cu salariul după nouă lege?
Puteti cumula pensia cu salariul , nu va afecteaza noua lege.