Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Cum se obtine 25% din pensia soțului ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Cum se obtine 25% din pensia soțului decedat, conform ...

Buna ziua!
Cum se obtine 25% din pensia soțului decedat, conform legii 127/2019, art. 113?
De cand se pune in aplicare legea?
Ce documente trebuie?
Nu există o astfel de prevedere legală.Legea 127/2019 este abrogată.