Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie și casa de pensii. Bună ziua. Sunt la pensie ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie și casa de pensii. Bună ziua. Sunt la pensie și am mai lucrat un an. Vreau sa ...

Bună ziua. Sunt la pensie și am mai lucrat un an. Vreau sa depun cerere la cnpp pt recalculare. Și adăugare perioada lucrata Intrând în contul meu pe siteul
casei de pensii nu se regăsesc 9 luni. Din anul 2023 doar pana în luna septembrie sunt date cu venit realizat.. Ce trebuie sa fac. Va mulțumesc

Luati legatura cu angajatorul din acea perioada si intrebati-l daca au fost depuse declaratiile D112 .