Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua referitor la deducerea de 300 lei acordata ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua referitor la deducerea de 300 lei acordata angajatilor ...

Buna ziua
referitor la deducerea de 300 lei acordata angajatilor de la 1 iulie, cu salar minim de 3700 lei.
Puteti sa mi transmiteti daca se mai tine cont de cei 2 ani de vechime?
Din cate am vazut daca voi face salariul 3750 lei , nu mai este acea deducere de 300 lei. initial eu am inteles ca pana la 4000 lei brut se aplica acesta deducere.Probabil am inteles gresit.
Va multumesc.
De cand a inceput sa lucreze pe salariul minim?