Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am avut o soție care a decedat în 2016.După un timp ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am avut o soție care a decedat în 2016.După un timp m-am recăsătorit. ...

Am avut o soție care a decedat în 2016.După un timp m-am recăsătorit. Acum doi ani a decedat mama celei de a doua soții și am beneficiat de 5 zile libere conform contractului de muncă. Azi a murit mama primei soții. a soției decedate.Legal mai am dreptul de a mai beneficia de cele 5 zile plătite?
Nu mai aveti dreptul la cele 5 zile libere platite.