avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 865 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Delapidare 500.000 lei Bună, care sunt pașii ce vor ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Delapidare 500.000 lei Bună, care sunt pașii ce vor urma în ...

Delapidare 500.000 lei

Bună, care sunt pașii ce vor urma în vederea acuzării de delapidare a sumei de 500.000 lei? Exista posibilitatea arestului din prima faza? Cum se desfășoară un astfel de proces?

Alte discuții în legătură

Proces penal in lipsa dei37 dei37 buna ziua, Varul meu a avut o problema la ultimul loc de munca.a iesit lipsa in gestiune.a cazut de acord cu firma in fata unui notar, ca in termen de 3 ... (vezi toată discuția)
Buna dimineata, multumesc anticipat tuturor participantilor si ... Victoria Petrache Victoria Petrache Buna dimineata, Multumesc anticipat tuturor participantilor si celor care vor binevoi sa imi ofere lamurire asupra aspectului urmator: In urma cu 4 ani, am ... (vezi toată discuția)
Furt de la asociatia de proprietari-administrator fugit maria_44 maria_44 Buna ziua, La asociatia de locatari s-au delapidat sume colosale, numai la apa rece este o restanta peste 500.000 lei si o sa se taie apa rece, umeaza ... (vezi toată discuția)