avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 888 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua, vreau sa știu daca pe usa de intrare a ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua, vreau sa știu daca pe usa de intrare a blocului e ...

Buna ziua, vreau sa știu daca pe usa de intrare a blocului e lipit un anunt precum ca cineva cumpara apartament in acest bloc este incalcare sau nu?
Cel mai recent răspuns: Lăzăruţiu Lucian , Avocat 10:58, 19 Iulie 2024
Buna ziua

Incalcarea a ce???
Daca va deranjeaza, dezlipiti anuntul si aruncati-l la gunoi...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Poți fi amendat de poliție pentru înlăturarea unui afiș ... MariaEli MariaEli Poți fi amendat de poliție pentru înlăturarea unui afiș al poliției locale lipit pe ușa blocului? Menționez că afișul era lipit pe ușa de la intrare ... (vezi toată discuția)
Caine de apartament ce isi face nevoile in casa scarii AngryLettuce AngryLettuce Buna ziua As dori sa stiu cum pot rezolva urmatoarea problema: De foarte mult timp (aproape de cand am cumparat apartamentul) am observat pete pe pereti si ... (vezi toată discuția)
Lipire afis (hartie a5) pe toc + usa apartament 01dorina 01dorina Buna ziua, Am urmatoarea nelamurire: Administratorul blocului a lipit pe toc+usa apart un afis(hirtie format A5). in data de ....28.aug.14.Administratorul si ... (vezi toată discuția)