Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua, vreau sa știu daca pe usa de intrare a ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua, vreau sa știu daca pe usa de intrare a blocului e ...

Buna ziua, vreau sa știu daca pe usa de intrare a blocului e lipit un anunt precum ca cineva cumpara apartament in acest bloc este incalcare sau nu?
Buna ziua

Incalcarea a ce???
Daca va deranjeaza, dezlipiti anuntul si aruncati-l la gunoi...