Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua, Am si eu o intrebare legata de subiectul ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua, Am si eu o intrebare legata de subiectul discutiilor ...

Buna ziua,
Am si eu o intrebare legata de subiectul discutiilor dumneavoastra.
Eu nu am coș de aerisire in baie. Asa am cumparat apartamentul.
Am intrebat vecinii pana sus si au spus ca au stricat cosul, de comun acord, de catre toti vecinii, construind o mansarda.
Intrebare: eu pot sa fac o ,,gura" de aerisire in coșul vecinului din perete cu mine? Vecinul are coș de aerisire functional de la subsol pana sus pe bloc.
Multumesc, toate bune!
Mariaiu, utilizator
Nu va opreste nimeni, dacă vecinul este de acord.