Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua caut sa am un avocat.
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua caut sa am un avocat.

Bună ziua.

Desigur. Atât eu, cât și oricare dintre colegii avocați consultanți pe acest forum, vă putem ajuta, însă ar fi bine să fi expus și speța dvs.

Cu stimă, av. Hulea Ionuț-Marius
Eu sunt din București . Si caut sa am un avocat pe viitor . Sa am de la cine cere sfaturi.

„Hulea Ionuț-Marius” - Cabinet de Avocat a scris:

Bună ziua.

Desigur. Atât eu, cât și oricare dintre colegii avocați consultanți pe acest forum, vă putem ajuta, însă ar fi bine să fi expus și speța dvs.

Cu stimă, av. Hulea Ionuț-Marius