Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua. Un salariat cu contract individual de munca ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua. Un salariat cu contract individual de munca permanent ...

Buna ziua.
Un salariat cu contract individual de munca permanent poate fi avea si un contract de insotitor la o persoana cu dementa? fara sa ii afecteze angajarea?
Multumesc
da, poate avea .