avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 895 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Card bancar inchis
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Card bancar inchis

Buna ziua, astazi mi-a fost inchis contul bancar la Banca Transilvania pe acest motiv : b.4.Continuarea relației de afaceri cu clientul nu mai corespunde politicii Bancii cu privire la
acceptarea clientilor din punctul de vedere al tipologiei de clienti si al tranzactiilor derulate de acestia.
Eu avand doar tranzactii in ultimul timp la magazine si omw-uri.
Mentionez ca am avut contul inactiv timp de aproape 2 ani dar de 2 luni mi-am facut alt card si totul a functionat normal pana acum.
Ultima modificare: Vineri, 19 Iulie 2024
Bleiz, utilizator

Alte discuții în legătură

Cum pot scapa de un cont online de pariuri? LAURA Vali LAURA Vali Buna ziua. Acum ceva timp soțul meu a folosit cardul meu pentru niște pariuri online,fără știrea mea. ULTERIOR m-a asigurat că si-a închis toate ... (vezi toată discuția)
Are voie banca sa-mi inchida contul daca refuz sa dau informatii legate de locul de munca? user_db user_db Buna seara, Am tot primit in ultima vreme notificari de la Banca Transilvania (unde am cont) ca sa-mi actualizez datele personale. Printre datele cerute se ... (vezi toată discuția)
Judecata dflorin3 dflorin3 Buna ziua. Prietena mea lucreaza intr-un magazin de electrocasnice...foarte renumit la noi. Problema este urmatoarea: Anul trecut in Decembrie 2013,la o ... (vezi toată discuția)