Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Card bancar inchis
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Card bancar inchis

Buna ziua, astazi mi-a fost inchis contul bancar la Banca Transilvania pe acest motiv : b.4.Continuarea relației de afaceri cu clientul nu mai corespunde politicii Bancii cu privire la
acceptarea clientilor din punctul de vedere al tipologiei de clienti si al tranzactiilor derulate de acestia.
Eu avand doar tranzactii in ultimul timp la magazine si omw-uri.
Mentionez ca am avut contul inactiv timp de aproape 2 ani dar de 2 luni mi-am facut alt card si totul a functionat normal pana acum.
Bleiz, utilizator