Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... corupere la medicina-admitere!
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

corupere la medicina-admitere!

Azi 19.07.2024 a fost admiterea la medicina-brasov. 12 grile gresite. Toate contestate de mii de elevi. 2remediate in urma contestatiei. Cum contest contestatia? Sunt 10 grile aberante, gresite de la un cap la altul, altele care nu corespund cu tematica, nu sunt conform regulamentului adica! Copiii de erau la buget acum sunt picați! Ajutor! cum combat coruperea asta? Ce pot sa fac??
Puteti sesiza Ministerul Educatiei / Parchetul.