Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ce tip de contract este legal de incheiat,la o ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ce tip de contract este legal de incheiat,la o pensiune cand ...

Ce tip de contract este legal de incheiat,la o pensiune cand se face o cazare pe perioada mai lunga,cu o echipa de muncitori care va plati la luna,contract de inchiriere sau contract de prestari servicii?
Adica,daca in caz ca nu va plati,sa poata fi tras la raspundere...
Multumesc!
Va multumesc mult!