Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ce se întâmplă cu pârâții dacă nu se prezintă ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ce se întâmplă cu pârâții dacă nu se prezintă ...

Bună ziua.Ce se întâmplă cu pârâții dacă nu se prezintă la procesul de succesiune,sunt strigați de fiecare dată iar de când a început procesul unii dintre ei au refuzat total.Vor fi amendați
Nu. Nu exista obligatia de a se prezenta la proces.
Doar martorii sunt obligati.
Dapix, utilizator