Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... buna ziua am si eu o nelamurire posed un fluturas de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

buna ziua am si eu o nelamurire posed un fluturas de salariu ...

buna ziua
am si eu o nelamurire
posed un fluturas de salariu din martie 2000, unde e scris:
salar brut 5377420
peste norma 18 (ore) 399659
premii 2235238
pensie 132331 si altele
doresc sa stiu daca pentru orele suplimentare si premii s-au platit contributii la asigurarile de stat? in acea perioada nu exista cass
cei de la institutie spun ca nu s-a platit cass si refuza sa mi le puna in adeverinta
multumesc
Nu reiese ca s-a platit c.a.s. ...
nu vad raspunsul
Nu reiese ca s-a platit c.a.s. ...