Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna ziua ! Vreau sa imi iau un atv 125cc Si vroiam sa ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna ziua ! Vreau sa imi iau un atv 125cc Si vroiam sa va intreb ...

Buna ziua ! Vreau sa imi iau un atv 125cc
Si vroiam sa va intreb daca ii pun nr galbene de la primarie imi trebuie permis ca sa l conduc si am 16 ani

Daca puneti numere, de orice fel, si vreti sa circulati cu ATV-ul, va trebuie permis. Numerele de orice fel, atasate la orice vehicul permit circulatia pe drumurile publice.