Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua ! Daca am pensie pe caz de boala , pot avea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua ! Daca am pensie pe caz de boala , pot avea firma ? ...

Buna ziua ! Daca am pensie pe caz de boala , pot avea firma ? Mă afectează cumva la pensie ?Pot fi administrator ,asociat? Care sunt condițiile ?
Da, puteti sa va infiintati o societatea comerciala.