avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1082 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... IMPORTANT
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

IMPORTANT

Bună ziua
Va rog frumos sa mi spuneti dacă sunt pensionar gr 3 și lucrez cu jumătate de norma am dreptul la concediu de odihna integral sau mi l reduce la jumătate?
Ultima modificare: Luni, 22 Iulie 2024
mariacrisss, utilizator

Alte discuții în legătură

Contract de munca cu jumatate de norma si numarul zilelor de concediu catalina militaru catalina militaru buna ziua mai am o intrebare in legatura cu contractul de munca cu jumatate de norma va rog sa-mi spuneti daca numarul zilelor de concediu se reduce la ... (vezi toată discuția)
Concediu medical pt. un angajat pensionar cu jumatate de norma Mihai1001 Mihai1001 Buna ziua, sunt pensionar gr. 3 cu drept de munca de jumatate de norma si lucrez ca paznic la o firma, m-am imbolnavit (am facut pneumonie, in afara de ... (vezi toată discuția)
Concediu de odihna Comenczi Ionel Comenczi Ionel Lucrez la o firma si mi am cerut dreptul la concediul de odihna pentru anul care se termina deja , si domnul patron m a intrebat ca ce e acela concediu de ... (vezi toată discuția)