Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... IMPORTANT
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

IMPORTANT

Bună ziua
Va rog frumos sa mi spuneti dacă sunt pensionar gr 3 și lucrez cu jumătate de norma am dreptul la concediu de odihna integral sau mi l reduce la jumătate?
mariacrisss, utilizator