Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua ,de ceva timp sunt discutii intre mine si ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua ,de ceva timp sunt discutii intre mine si sotie ,din ...

Buna ziua ,de ceva timp sunt discutii intre mine si sotie ,din cate am inteles sotia ar fi intentat proces de divort ,pana acum nu ma primit nici o instiintare ,avem un apartament cumparat impreuna ,pot sa i cumpar partea inainte de divort,sa o despagubesc ?
puteti sa faceti partaj si in timpul casatoriei, da.
Dar cum divortul nu dureaza mult, puteti is dupa