avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1229 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, am un loc de parcare exterior proprietate ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, am un loc de parcare exterior proprietate privata ...

Buna ziua, am un loc de parcare exterior proprietate privata și as dori sa montez o pergola auto (4 stâlpi acoperit cu plexiglas), întrebarea este, am nevoie de vreo autorizație?! Precizez că este o structură metalica ușoară . Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: OvidenieAlexandru , utilizator 17:51, 31 Iulie 2024
Intrebati la primarie.Oricum,tot de acolo obtineti autorizatia daca este necesar.
Mulțumesc pentru răspuns

Alexandrarares a scris:

Intrebati la primarie.Oricum,tot de acolo obtineti autorizatia daca este necesar.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. am construit in anul 2020 o pergola de 7 mp, pe structura ... constantin333 constantin333 Buna ziua. Am construit in anul 2020 o pergola de 7 mp, pe structura gardului fara fundatie care delimiteaza curtea de terenul arabil al proprietatii mele ... (vezi toată discuția)
Veranda Irgo Irgo Buna seara! Pentru construirea in regie proprie a unei verande din structura metalica, acoperita cu tigla metalica, este nevoie de autorizatie de constructie? ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! structura metalica pergola 5000 x 2500 x h=2.300, ... Nita Emilia Nita Emilia Buna ziua! Structura metalica Pergola 5000 x 2500 x h=2.300, acoperita cu policarbonat celular de 8mm necesita autorizatie de construire. multumesc (vezi toată discuția)