Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, am un loc de parcare exterior proprietate ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, am un loc de parcare exterior proprietate privata ...

Buna ziua, am un loc de parcare exterior proprietate privata și as dori sa montez o pergola auto (4 stâlpi acoperit cu plexiglas), întrebarea este, am nevoie de vreo autorizație?! Precizez că este o structură metalica ușoară . Mulțumesc
Intrebati la primarie.Oricum,tot de acolo obtineti autorizatia daca este necesar.
Mulțumesc pentru răspuns

Alexandrarares a scris:

Intrebati la primarie.Oricum,tot de acolo obtineti autorizatia daca este necesar.