Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cand este inchis un dosar civil sau pot sa fie si ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cand este inchis un dosar civil sau pot sa fie si penal ca definitiv ...

Cand este inchis un dosar civil sau pot sa fie si penal ca definitiv cum se pot ataca adica cu ce titlu trebuie scrise cerere catre o instante.Daca primesc un raspuns deja inainte multumesc foarte frumos
Dacă decizia instanței este definitivă, ea nu se mai poate ataca.