Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate baiatul meu a luat de la o colega niste haine si nu ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

baiatul meu a luat de la o colega niste haine si nu i-au placut ...

baiatul meu a luat de la o colega niste haine si nu iau placut , ia spus ca nui plac si sa le deie inapoi dar colega nu mai vrea sa le ia inapoi si cere mereu bani pe ele , de la un timp a inceput sa al caute si pe acasa sa faca scandal sa auda si vecini ,ce trebuie sa faca baiatul
Cati ani are baiatul, de ce a luat haine care nu ii plac și ce haine vinde fata? Ale ei sau de unde?
baiatul are 20 de ani , hainele sunt noi nu stim de unde le are colega baiatului ,baiatul a vrut sa le cumpere dar nu iau placut , baiatul ia spus de la inceput ca daca nui plac le da inapoi dar ia acum nu mai vrea sa le ia inapoi ia a mai facut asa si cu alti colegi , baiatul lucreaza doamna este colega de munca