Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua, daca am in liceu o medie de 7 pe an la ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua, daca am in liceu o medie de 7 pe an la purtare dar ...

Buna ziua daca am in liceu o medie de 7 pe an la puratare dar in rest 10 si medii bune la invatatura. Imi este interzis sa aplic si sa fiu acceptat la SRI sau Politie? Un simplu DA sau NU ar fii suficient
Pai ce conditie au cei de la politie sau SRI referitoare la nota la purtare?
Intra pe site-urile lor si intreaba.Cu siguranta vei primi raspunsul corect.