avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 909 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Buna ziua, daca am in liceu o medie de 7 pe an la ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Buna ziua, daca am in liceu o medie de 7 pe an la purtare dar ...

Buna ziua daca am in liceu o medie de 7 pe an la puratare dar in rest 10 si medii bune la invatatura. Imi este interzis sa aplic si sa fiu acceptat la SRI sau Politie? Un simplu DA sau NU ar fii suficient
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 17:43, 26 Iulie 2024
Pai ce conditie au cei de la politie sau SRI referitoare la nota la purtare?
Intra pe site-urile lor si intreaba.Cu siguranta vei primi raspunsul corect.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Magistrat, avocat sau consilier juridic? frincuionela86 frincuionela86 Buna seara tuturor!As vrea sa ma lamuresc si eu cu privire la unele lucruri.Am terminat dreptul dar nu sunt suficient de pregatita sa sustin un examen in ... (vezi toată discuția)
Burse sociale in caz de corigenta sem.i alb_gabi alb_gabi Vă rog să-mi spuneți referitor la revizuirea burselor sociale conf.Ordinului Ordinului 5576/2011 cu modificari Art. 12. - (1) Bursele de ajutor social se ... (vezi toată discuția)
Este legal să dai nota 4 pentru o temă uitată acasă? Cricri27 Cricri27 Buna ziua, exista in legea educatiei vreun articol care spune ca o teme neprezentata la clasa(in cazul asta, , fiica mea a uitat caietul acasa), primește nota ... (vezi toată discuția)