Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara. Dacă am Un contract de comodat pe un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara. Dacă am Un contract de comodat pe un autoturism ...

Bună seara. Dacă am
Un contract de comodat pe un autoturism iar cel de la care l am luat mi l a furat din parcarea blocului nerespectând contractul care sunt consecințele? Multumesc
Florincatalina, utilizator