Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Am revenit din concediul de crestere a ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Am revenit din concediul de crestere a copilului la ...

Buna ziua. Am revenit din concediul de crestere a copilului la 1.06.2024. Imi puteti spune care este numarul de zile de concediu de odihna la care am dreptul pentru 2024? Am dreptul la nr intreg de zile de CO pt 2024 sau este direct proportional cu nr de zile lucrate in 2024?
Multumesc
Este direct proportional cu numarul de zile lucrate in 2024.