Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Unde aș putea găsi arhiva fostului șantier 51 ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Unde aș putea găsi arhiva fostului șantier 51 construcții ...

Unde aș putea găsi arhiva fostului șantier 51 construcții căi ferate Brașov, perioada 1979-1980 și 1982, știu ca avea sediul pe strada Transilvaniei și arhiva fostei antreprizeide de construcții căi ferate Călărași, perioada 1988-1991. Am nevoie de adeverințe de salarizare în vederea calcularii pensiei. Vă mulțumesc mult și spera primesc ajutor!
Santier 51 Constructii CF Brasov ..intrebati aici
[ link extern ] /