avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 603 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Care este varianta optima in situatia in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Care este varianta optima in situatia in care am facut ...

Buna ziua.
Care este varianta optima in situatia in care am facut o cerere pentru obtinerea de daune morale si nu a fost semnata, instanta anuland-o .
1.Recursul la ICCJ.
2.Cerere de rexaminare.
3.Depunerea unei alte cereri identice.
Mentionez ca instanta are dreptate.
Va multumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Sentinta civila-plata drepturilor salariale campionul2001 campionul2001 \\\'\\\'Prin cererea ....cheama in judecata pe parata ...solicitand obligarea acesteia la plata drepturilor banesti cuvenite pentru zilele lucrate si plata ... (vezi toată discuția)
Taxa de timbru calculata gresit de instanta BMV BMV Am urmatoarea situatie: am depus cerere de recurs la ICCJ. Am timbrat 4536 lei pentru suma contestata de 495979. De curand am primit citatia care precizeaza ... (vezi toată discuția)
Art.443 ,444 ncpp -efectul extensiv şi limitele sale mac6 mac6 Intrebari: 1.Poate instanţa care examinează cauza prin extindere şi cu privire la părţile care nu au declarat recurs în casaţie sa accepte o cerere a ... (vezi toată discuția)