Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua. Daca am vândut apartamentul unde locuiesc ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua. Daca am vândut apartamentul unde locuiesc dar eu ...

Bună ziua. Daca am vândut apartamentul unde locuiesc dar eu încă mai stau în acel apartament (nu plătesc chirie), care este procedura pentru schimbare de buletin trebuie sa vina și proprietarii sau se poate face ceva document la notar și atunci nu mai trebuie sa vina și ei. Mulțumesc!
Vreti un raspuns, dar nu puneti intrebare ca lumea:
- ati vandut locuinta, dar cat ati locuit, nu ati avut documente pe adresa respectiva?
- acum, daca ati vandut, la ce va mai trebuie buletin la adresa de la care, probabil trebuie sa plecati?
- probabil ca o sa va mai faceti C.I. la o noua locuinta, pe care o sa o achizitionati...
Atat pot sa inteleg !