avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 792 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua. Daca am vândut apartamentul unde locuiesc ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua. Daca am vândut apartamentul unde locuiesc dar eu ...

Bună ziua. Daca am vândut apartamentul unde locuiesc dar eu încă mai stau în acel apartament (nu plătesc chirie), care este procedura pentru schimbare de buletin trebuie sa vina și proprietarii sau se poate face ceva document la notar și atunci nu mai trebuie sa vina și ei. Mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Adam Grecu , utilizator 15:19, 28 Iulie 2024
Vreti un raspuns, dar nu puneti intrebare ca lumea:
- ati vandut locuinta, dar cat ati locuit, nu ati avut documente pe adresa respectiva?
- acum, daca ati vandut, la ce va mai trebuie buletin la adresa de la care, probabil trebuie sa plecati?
- probabil ca o sa va mai faceti C.I. la o noua locuinta, pe care o sa o achizitionati...
Atat pot sa inteleg !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara!supun atentiei dvs urmatoatea situație: am deschis ... andreea27 andreea27 Buna seara!Supun atentiei dvs urmatoatea situație: Am deschis procedură notariala divorț. Certificatul de casatorie in original va fi retinut de notar pana ... (vezi toată discuția)
Schimbare de nume dupa divort bbirina bbirina Buna ziua. In urma divortului din 2012 am ramas cu numele si adresa fostului sot, chiar daca m-am mutat in alt judet si ar fi trebuit sa-mi reiau numele de ... (vezi toată discuția)
Schimbare carte de identitate dupa divort,dar fara partaj inca constan constan Buna ziua! Dupa ce hotararea de divort este definitiva si irevocabila pot schimba cartea de identitate careia i-a expirat termenul de valabilitate la ... (vezi toată discuția)