Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Prelungire contract Buna ziua! Contractul de munca ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Prelungire contract Buna ziua! Contractul de munca este suspendat ...

Prelungire contract
Buna ziua!
Contractul de munca este suspendat până pe data de 31.08.2024 pentru concediu creștere copil.
Tot la aceeași dată este semnat și contractul de muncă deoarece a fost semnat pentru perioada determinată.
Întrebarea este dacă în caz de prelungire sunt eligibil și eu pentru a semna?
Va mulțumesc!
Da, puteti semna prelungirea c.i.m.