Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! In situatia reorganizării și ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! In situatia reorganizării și desființării birourilor ...

Buna ziua! In situatia reorganizării și desființării birourilor implicit a șefilor de birou,activitatea poate fi coordonată de un coordonator numit prin decizie de director chiar daca nu exista funcție de coordonator in organigrama autorității publice sau in ROF,RI?
NU ... atat timp cat acea functie nu exista in organigrama, deci nu poate fi numit nimeni in functia respectiva.