Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Cum se calculează concediul medical, în următoarea ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Cum se calculează concediul medical, în următoarea situatie: ...

Cum se calculează concediul medical, în următoarea situatie: angajat nou, vine 1 zi, își ia medical 7 zile. Înainte a fost în îngrijire copil cu handicap, de unde a adus adeverință cu veniturile nete, nu brute !
In calcul concediului medical se ia in considerare indemnizatia primita .