Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Am și eu o întrebare! Mă aflu în ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Am și eu o întrebare! Mă aflu în concediu medical, ...

Buna ziua!
Am și eu o întrebare!
Mă aflu în concediu medical, iar azi am primit o vizita neașteptată de la angajator, băiatul de la resurse umane și alți 2 colegi m-au vizitat acasă la cererea șefului.
Nu că m-ar afecta vizita, dar are dreptul angajatorul să facă lucrul asta!!!
Vedeti acest articol
www.avocatnet.ro/articol_407...