avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 789 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua unde depun actele pt tichetele sociale sunt ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua unde depun actele pt tichetele sociale sunt o mama ...

Buna ziua unde depun actele pt tichetele sociale sunt o mama singur
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 12:07, 30 Iulie 2024
Buna ziua!
Daca va referiti la tichetele sociale pentru nou nascuti in valoare de 2000 lei,actele le depuneti la primaria de care apartineti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Indemnizatie pt crestere copil =stimulent? atunci ce-i cu prima de nastere? meli22 meli22 Buna, as vrea sa stiu daca acel stimulent care apare in actele de copletat pt primarii este indemnizatia pentru cresterea copilului sau o suma de bani in ... (vezi toată discuția)
Bună ziua eu dacă sunt mama singura cu 3 copii și am doar ... Flori28.k Flori28.k Bună ziua eu dacă sunt mama singura cu 3 copii și am doar indemnizația 149 lei plus alocatile 111.43 de lei pentru 3 copii. Cum pot face sa iau un venit de ... (vezi toată discuția)
Acordare beneficiu nou nascut Oanacrs Oanacrs Buna ziua, La nivelul orasului Mioveni s a aprobat o hotarare a consilului local pentru acordarea unui beneficiu pentru nou nascuti. In momentul cand am vrut ... (vezi toată discuția)