Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua unde depun actele pt tichetele sociale sunt ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua unde depun actele pt tichetele sociale sunt o mama ...

Buna ziua unde depun actele pt tichetele sociale sunt o mama singur
Buna ziua!
Daca va referiti la tichetele sociale pentru nou nascuti in valoare de 2000 lei,actele le depuneti la primaria de care apartineti.