Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua! Am facut recurs, iar partea adversa nu a ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua! Am facut recurs, iar partea adversa nu a depus intampinare ...

Buna ziua! Am facut recurs, iar partea adversa nu a depus intampinare in termenul legal .
Eu acum trebuie sa ridic exceptia pe aceasta tema? Multumesc!
nu este nicio exceptie de ridicat.