avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 894 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua im urma unei hotărâri definitive ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua im urma unei hotărâri definitive contestație decizie ...

Bună ziua
im urma unei hotărâri definitive contestație decizie concediere câștigată ,am trimis solicitare către angajator pentru reintegrare si plata salariilor
angajatorul mi_a cerut cont bancar pentru plata dar ce documente mai trebuie sa primesc de la angajator?
decizie de reintegrare?
stat de plata conform plății efectuate?
adeverință de salariat?
sau unde pot vedea dacă a calculat corect drepturile salariale prevăzute în hotărârea judecatoreasca
Multumrsc

Alte discuții în legătură

Plata drepturi salariale si reintegrare la serviciu klaus_io klaus_io Buna ziua! Am fost angajata la o societate si timp de 5 luni nu mi-a mai dat salariu si dupa mi-a desfacut contractul de munca in februarie 2010. Am actionat ... (vezi toată discuția)
Hotarare irevocabila cirsteaioana cirsteaioana Buna ziua, Va rog sa-mi ma invatati cum poate fi atacata hotarare judecatoareasca irevocabila. Este un litigiu de munca.-concediere ilegala cf.art. 65.1(din ... (vezi toată discuția)
Reintegrarea in conditiile in care ai deja alta slujba onelu onelu Buna ziua, Anul trecut am fost victima unei concedieri care a fost declarata ilegala de TMB. Astfel, de curand, instanta a [b]anulat decizia de ... (vezi toată discuția)