Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua,cum pot afla daca inca mai sunt urmarita ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua,cum pot afla daca inca mai sunt urmarita penal?

Buna ziua,cum pot afla daca inca mai sunt urmarita penal?As dori sa ma inscriu la politie insa de aproape 10 luni nu am mai primit niciun semn,mi s a spus ca voi fi chemata la sectie,credeti ca s-a renuntat la urmarirea penala?
anamaria040120, utilizator