Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Data limita aplicarea legii 263/2010Mulțumesc frumos ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Data limita aplicarea legii 263/2010Mulțumesc frumos d-lui Cornel Vasile, pentru raspuns. Am o întrebare ...

Mulțumesc frumos d-lui Cornel Vasile, pentru raspuns. Am o întrebare cu rugămintea daca as putea primi un răspuns legat de întrebarea: .care este ultima data la care trebuie depus dosarul in vvederea pensionarii după legea 263/2010,respectiv calculul cu formula ce conține coeficientul 1,41.Multumrsc anticipat!
Vineri 30 August 2024 , de mâine joi 1 August 2024 aveți fix 21 zile lucratoare pentru a depune dosarul
Teoretic 31.08.2024, dar practic 30.08.2024.
Cornel Vasile, Consilier juridic