Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Abuz banca pentru un credit de nevoi personale!
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Abuz banca pentru un credit de nevoi personale!

Vă cred că așa stau lucrurile. Se mai întâmplă și din astea din păcate.
Dapix, utilizator
În ce consta abuzul?Se presupune ca nu ne informați de existenta unui abuz ci doriți un răspuns la o problema..
Faceti contestatie la executare in acest caz, asa functioneaza lucrurile.