avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 870 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu o informatie. Eu ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu o informatie. Eu sunt responsabil ...

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati cu o informatie.
Eu sunt responsabil SSM in firma in care lucrez si astazi. 31 iulie este ultima mea zi la munca, imi inceteaza contractul de munca.
De maine 01 august 2024 va fi altcineva angajat.
Din punct de vedere al SSM-ului cine trebuie sa ii faca instruirea la angajare? Este datoria mea, chiar daca eu plec? m
Multumesc pentru raspuns!

Alte discuții în legătură

Psi, su, ssm anonym3000 anonym3000 Salut, Mi-am infiintat un SRL pt dezvoltare software la comanda cu lucrul la terti. Sunt singurul angajat la aceasta firma. Din ce am inteles trebuie ... (vezi toată discuția)
Instructaj ssm. buna ziua. o institutie de stat a achizitionat ... hdanny hdanny Instructaj SSM. Buna ziua. O institutie numita \"X\" a achizitionat prin contract, servicii de reparatii si renovari la sediu ei de la o alta firma ... (vezi toată discuția)
Securitate şi sănătate în muncă - plasare forta de munca in ue Madalina Av Madalina Av Buna ziua, Am cateva intrebari referitoare la responsabilitatile angajatorului in cazul salariatilor pusi la dispozitie/in leasing pe teritoriul altor tari ... (vezi toată discuția)