Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... buna ziua ! va rog sa ma ajutati cu urmatorul aspect . ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

buna ziua ! va rog sa ma ajutati cu urmatorul aspect . pe procesul ...

buna ziua ! va rog sa ma ajutati cu urmatorul aspect .
pe procesul verbal de constatare, la rubrica cu institutia din care face parte agentul de politie, este trecut doar BRIGADA RUTIERA. eu carei institutii ma adresez daca vreau sa fac contestatie? devine cumva procesul verbal nul? multumesc !
Plingerea contraventionala se depune la judecatoria de care apartineti.