Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua In cazul in care intocmesc un testament prin ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua In cazul in care intocmesc un testament prin care las ...

Buna ziua
In cazul in care intocmesc un testament prin care las o garsoniera unei persoane pot mentiona in testament si interdictia ca aceasta sa nu poata fi vanduta?
Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.
Florina02, utilizator