Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua,sunt bibliotecar la o primărie de la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua,sunt bibliotecar la o primărie de la țară și în ...

Bună ziua,sunt bibliotecar la o primărie de la țară și în urma ordonanței,,tăierilor,, mi-a fost desființat postul.....este legal ,am doi copii de întreținut și ce pot face mai departe...
Legalitatea o stabileste instanta daca contestati Decizia de concediere.