Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună ziua ! Am și eu nevoie de un model de ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună ziua ! Am și eu nevoie de un model de certificat de grefa ...

Bună ziua ! Am și eu nevoie de un model de certificat de grefa pentru cotestatie proces verbal
certificatul de grefa se elibereaza de instanta, nu aveti nevoie de model.
E suficient și un print de la pagina unde apare dosarul dvs. pe portalul judecătoriei respective, nu e absolut obligatoriu certificatul de grefa, pentru a dovedi ca există plangerea contravențională.
Certificatul de grefa nu e pentru contestație-plangerea contravențională, ci pentru a dovedi faptul ca ați depus acea plângere, să vă recuperați permisul.
adsfdasfd a scris:

Bună ziua ! Am și eu nevoie de un model de certificat de grefa pentru cotestatie proces verbal

latka, utilizator