Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONTRACT PERIOADA DETERMINATA Bună ziua, pot angaja o ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONTRACT PERIOADA DETERMINATA Bună ziua, pot angaja o persoana ...

CONTRACT PERIOADA DETERMINATA
Bună ziua, pot angaja o persoana cu contract perioada determinata...5 luni?
Da, se poate angaja o astfel de persoana.
Mulțumesc!

Cornel Vasile a scris:

Da, se poate angaja o astfel de persoana.