Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua. Va rog sa ma ajutați cu o informație! De ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua. Va rog sa ma ajutați cu o informație! De câteva ...

Bună ziua.
Va rog sa ma ajutați cu o informație!
De câteva luni sunt sunat în permanenta, pe telefonul de serviciu, de o persoana cu număr privat (ascuns).
Menționez ca am anunțat superiorii despre aceasta problemă dar până în prezent nu au luat nici o măsură. Ce pot face în această situație?
Pot face eu o sesizare la organele competente, ținând cont ca este telefon de serviciu?
Mulțumesc.
Exista o setare in telefon prin care sunt blocate apelurile de la numerele care nu sunt in agenda sau apelurile cu numar privat. Sau puteti intreba la operatorul de telefonie.