Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Procura speciala si procura generala facute cu 10 sau ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Procura speciala si procura generala facute cu 10 sau 12 ani ...

Procura speciala si procura generala facute cu 10 sau 12 ani este valabil si in prezent.Multumesc foarte frumos daca primesc un raspuns
Este valabilă până la termenul menționat în procură, iar dacă nu este menționat niciun termen, cel mult 3 ani de la data întocmirii. Cel mai probabil nu mai sunt valabile.
Nu mai sunt valabile ..