Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Se poate face contract vânzare _ cumpărare la un loc ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Se poate face contract vânzare _ cumpărare la un loc intravilan ...

Se poate face contract vânzare _ cumpărare la un loc intravilan fără succesiune și cadastru?
Menționez ca s_ a facut de către primărie gratuit cadastrubdar în mod gresit
Nu se poate.