Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pentru perioada 1974 - 31.03.2001 trebuie neapărat ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pentru perioada 1974 - 31.03.2001 trebuie neapărat depuse acte ...

Pentru perioada 1974 - 31.03.2001 trebuie neapărat depuse acte în plus pe lângă carnetul de muncă?
Adeverinte, dar numai daca aveti alte venituri realizate decat cele mentionate in carnetul de munca sau daca ati prestat activitate in grupa de munca si aceasta nu este consemnata in carnetul de munca.