avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 715 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pentru perioada 1974 - 31.03.2001 trebuie neapărat ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pentru perioada 1974 - 31.03.2001 trebuie neapărat depuse acte ...

Pentru perioada 1974 - 31.03.2001 trebuie neapărat depuse acte în plus pe lângă carnetul de muncă?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 04:14, 2 August 2024
Adeverinte, dar numai daca aveti alte venituri realizate decat cele mentionate in carnetul de munca sau daca ati prestat activitate in grupa de munca si aceasta nu este consemnata in carnetul de munca.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Doresc sa stiu dodorel62 dodorel62 Tinand cont ca acum nu mai avem carti de munca la serviciu ,fiindca ni le-au dat acasa iar toate actele sunt la directia muncii si in fiecare luna se transmite ... (vezi toată discuția)
Dovada stagiu cotizare assbell99 assbell99 imi depun cererea pentru pensie urmas si vad ca imi trebuie dovada stagiu cotizare nr pentru sotul meu decedat.Nu am asa ceva.As dori sa stiu de unde se ... (vezi toată discuția)
Pensionare lucica crivat lucica crivat Cum pot proceda sa ajut o persoana a carui dosar de pensie anticipata partiala este depus la casa de pensii cu o vechime de 32 de ani munca iar (4 ani trecuti ... (vezi toată discuția)