Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Este posibil a intra in insolventa ca ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Este posibil a intra in insolventa ca persoana privata ...

Buna ziua! Este posibil a intra in insolventa ca persoana privata ? Chiar daca sunt angajat ? Multumesc
Nu este posibila o astfel de situatie , daca sunteti angajat.
Cornel Vasile, Consilier juridic